Contact informatie
3328AT, Dordrecht
06-13772020
Ik ben Diana, ga al een poosje mee, heb veel gezien en gedaan over de hele wereld, mensen ontmoet, kennissen en vrienden gemaakt, maar ook vervreemding opgeroepen, afstand geschapen.
Mijn vangnet is mijn gezin en vrienden uit onze kerk. We wonen in Dordrecht, twee minuten van de snelweg, dus mijn aanrij-tijd van een uur, kan me ver brengen. De doula-reis begon met mijn schoonzusje, een eer en geweldig om mee te mogen maken.
Toen mijn aanwezigheid rust bracht en impact had op het verloop van de bevalling, dacht ik: “Je moet hier je wérk maar van kunnen maken!”
Bij In Bloei ontmoette ik de leukste en liefste groep vrouwen die ik ooit ben tegengekomen: Doula’s van Zuid-Holland, Christelijke Doula’s van Nederland, Doula’s van de Drechtsteden, leden van de NBvD.
We zijn gelijk en toch anders, met eigen insteek en specialisme. Collega’s voor feedback, persoonlijke groei en hulp, zonder wie het werk eenzamer en moeilijker wordt.
Ik volgde specialisatiedag over borstvoeding, daarna de opleiding tot ‘postpartumdoula en babyverzorgingspecialist’ en een specialisatiedag rond verlies-begeleiding. Als sportmasseur heb ik de specialisatie voor zwangerschaps- en postpartum massage gevolgd bij BiA. Tegelijk deed ik Georgina Kwakye’s opleiding tot docent Relaxed Bevallen.
Natuurlijk wil ik nog meer bestuderen. Mijn hoofd staat nooit stil, ik heb veel verschillende studies gedaan en er is altijd iets interessants om te leren. Tegelijk met de studie voor doula, ben ik begonnen met Psychologie, aan de Open Universiteit.
Voor een gezellige babbel over het leven en alles daaromheen, neem vooral contact op!
Ik spreek naast Engels ook Duits en heb basiskennis van gebarentaal.
Ik ben lid van de NBvD, de Nederlandse Beroepsvereniging voor Doula's.